Začátkem března byl uveden na trh stávající produkt Wilder v nové láhvi!!!

25. listopadu jsme měli tu čest přivítat u nás v pivovaru vzácnou návštěvu až z Číny.Blatenské destiláty v objemu lahví 0,7l a 0,2l v novém kabátě!!!

Po dlouhé přípravě a pečlivém výběru nového grafického návrhu etikety je nový design lahví na světě. Přijďte si prohlédnout a ochutnat původní kvalitní a chutný destilát v novém obalu.

Na trh byly uvedeny dlouho slibované novinky a to: Liqvére Tuzemský 37,5 % s výraznou vůní vanilky, Liqvére Griotka 20 % vyrobená z pravé višňové šťávy a třešňového destilátu a Liqvére Peprmint 20 % s nezaměnitelnou chutí máty peprné. Všechny produkty je možné zakoupit v naší podnikové prodejně nebo prostřednictví e-shopu.

 

 

 

 

 

 

V těchto dnech je na trh uváděna další z novinek v našem sortimentu a to AltFernet Original 40 % a AltFernet Spiced 35 %. Podrobnější popis obou výrobků naleznete v sekci produkty, v záložce lihoviny.

V nejbližších dnech se pak můžete těšit na další nové produkty vyráběny v blatenském lihovaru.

Rádi bychom Vám představili novinku v našem sortimentu výrobků. Jedná se o limitovanou edici Barona Hildprandta – ročníkových ovocných destilátů z osobních zásob mistra destilatéra Václava Šitnera. Jakmile se tyto lahve tekutého zlata vyprodají, už nebudou.
Z každého ročníku pro Vás máme připraveno jen 558 lahví a zásoby rychle ubývají. Udělejte si proto radost stařenými ovocnými destiláty z rukou mistra ze Zámecké palírny Blatná – Václava Šitnera. Destiláty můžete zakoupit v naší kamenné prodejně nebo lze nákup uskutečnit prostřednictvím našeho e-shopu.

Zde se můžete podívat na ukázku výrobního procesu limitované edice stařených destilátů Baron Hildprandt, která i v dnešní přetechnizované době probíhá celá ručně.


KONTAKTPlzeňská 315, 388 01 Blatná

+420 383 422 523

liquib@liquib.cz
 

SLEDUJTE NÁS

 
Over18